Tworzę naturalną fotografię. Zatrzymuję dla Ciebie emocje, uczucia i to , co niewypowiedziane. Fotografuję też przyrodę, ponieważ czuję, że to właśnie w niej znajduję odpowiedź na to, co kryje się w człowieku…

Wierzę w fotografię, która przekazuje prawdę i opowiada historie – o Tobie, Twoim językiem.

 

Fotografia jest tą dziedziną, której wciąż się uczę i która wciąż mnie zaskakuje, ponieważ nie można tego zajęcia oprzeć tylko i wyłącznie na wiedzy, a raczej na ciągłym rozwoju i niekonwencjonalnym podejściu. I tak właśnie jest w moim przypadku. Lubię uprawiać ten rodzaj sztuki, gdyż nic nie jest w niej oczywiste. A w jaki sposób bym ją opisał? Czym dla mnie jest? Jest szczególna mieszanką tzw. żywiołów fotografii: talent – wiedza – światło – kreatywność, no i pasja oczywiście, czasem szczęście. W fotografii próbuję oddać klimat miejsc, ludzi i ich osobowość, biorąc pod uwagę jednocześnie indywidualne spojrzenia czy oczekiwania na efekt sesji. Staram się, by dla innych współpraca ze mną była dobrą zabawą i ciekawym doświadczeniem, by ludzie poczuli się wyjątkowo, o czym czasem zapominają.
Fotografuję sprzętem marki Nikon, korzystam z jasnych obiektywów, dlatego nie boję się trudnych warunków pracy i światła zastanego.
Prywatnie? Jestem pogodnym człowiekiem, czytam, podróżuję, wędruję górskimi szlakami, odwiedzam zapomniane miejsca i dużo czasu spędzam na łonie natury. Nigdzie i za niczym nie gonię i cieszę się życiem, takim jakie jest.